Szybki kontakt

Opcje Sklepu

Język:

 • pl
 • en

Waluta:

Logowanie

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami, subskrybuj biuletyn informacyjny.

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

SPOT - satelitarny lokalizator GPS

Cena: 486.99 PLN + 23% VAT
Produkt będzie dostępny po 2011.05.24. Poinformuj mnie o dostępności tego produktu.
Opcje:

Zaloguj się aby negocjowac cenę.


Share |


 Powrót do: Strona główna

SPOT - satelitarny lokalizator GPS

Więcej informacji:

 • Warunki gwarancji
 • Waga: 0.209 Kg.
 • Produkt dodano:: 2009.03.27
 • Ostatnia zmiana:: 2011.05.10
Pliki do pobrania związane z tym produktem:
 • Brak dodatkowych plików.

Zestaw zawiera:

- 2 baterie AA 1.5V
- instrukcja obsługi w języku polskim
- faktura/gwarancja

Opis:

UWAGA: Sprzedaż tego modelu została zakończona! Zapraszamy do zapoznania się z modelem SPOT2 http://pilnujauta.pl/u/p3192_SPOT2_Satelitarny_lokalizator_GPS.php

Satelite Personal Tracker, SPOT to nowoczesny, niezawodny osobisty lokalizator satelitarny nie wymagający karty SIM, usługi SMS czy GPRS, wysyłanie danych odbywa się za pomocą komercyjnej satelity!. Doskonale nadaje się podczas dalekich i krótkich wędrówek. Bardzo prosty w użyciu dzięki kilku przyciskom z przyporządkowanymi funkcjami.

Otwarte przestrzenie mogą być rozległym i niepewnym miejscem. Dzięki SPOT , pierwszemu na świecie komunikatorowi satelitarnemu, możesz się czuć bezpiecznie w roli plenerowego poszukiwacza przygód lub po prostu osoby dobrze przygotowanej. Zarówno Ty jak i Twoi najbliżsi będziecie spokojni wiedząc, że gdziekolwiek jesteś na świecie ze SPOT-em, możesz ich poinformować, gdzie się znajdujesz i że wszystko jest w porządku. Mogą nawet śledzić Twoje przygody za pomocą Google Maps ™, widząc gdzie się znajdujesz w czasie rzeczywistym. Ale najważniejsze jest , że w razie potrzeby, możesz poprosić o pomoc rodzinę lub Międzynarodowe Centrum Alarmowe GEOS 9-1-1 dokładnie do miejsca, w którym się znajdujesz. To wszystko działa zupełnie niezależnie od telefonu komórkowego lub innych urządzeń emnych opartych na połączeniu radiowym. SPOT używa satelitów GPS , aby określić Twoje położenie oraz satelitów komunikacyjnych do transmisji wiadomości do wybranego adresata(ów) ze wspaniałą jakością i niezawodnością. Wiadomości wysyłane są przez SMS oraz email.
Ze SPOTem nie możesz się zgubić, a w razie potrzeby zostaniesz odnaleziony przez służby ratownicze lub najbliższych. Jeśli chcesz dzielić się ze swoimi bliskimi, przebywaną przez siebie trasą lub mieć piecze nad osobą, która wyruszyła w podróż - lokalizację osoby zawsze możesz sprawdzić przez internet na mapie Google. Wszystko to dzięki systemom satelitarnym.

Bądź zawsze bezpieczny we własnej podróży zabierając ze sobą SPOTa! SPOT jest jedynym w swoim rodzaju urządzeniem, który za pomocą sieci satelitarnej GPS podaje współrzędne, a następnie wysyła swoje położenie - z linkiem do Google Maps ™ - i fabrycznie zaprogramowaną wiadomością za pomocą sieci satelitarnej. Ponieważ wykorzystuje 100% satelitarnej technologii SPOT działa na całym świecie - nawet w przypadku, gdy telefony komórkowe nie!


Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu


Funkcje:

# SPOT to pierwszy na świecie satelitarny komunikator. Wysyła Twoje położenie GPS oraz wybrane wiadomości z satelit komercyjnych SMSem lub emailem by poinformować innych o twojej lokalizacji, bez potrzeby posiadania karty SIM, bez kosztów SMS czy GPRS!.
# Działa na całym świecie, niezależnie od sieci komórkowych.
# Posiada cztery kluczowe funkcje, umożliwiające użytkownikom wysyłanie wiadomości do przyjaciół, rodziny lub służb ratowniczych, opierając się na zróżnicowanych poziomach:
- Alert 9-1-1 – przywołuje służby ratownicze do twojej aktualnej lokalizacji
wiadomość z prośbą o pomoc wysyłana jest co 5 minut aż baterie się wyczerpie lub prośba o pomoc zostanie odwołana
- Ask for Help – Wzywa pomocy od przyjaciół i rodziny w twojej dokładnej lokalizacji
wiadomość z prośba o pomoc wysyłana jest przez SMS lub email co 5 minut przez 1 godzinę lub jak prośba o pomoc zostanie odwołana
- Check In – Informuje wybrane osoby przez SMS lub email gdzie jesteś oraz, że wszystko jest OK
- Track Progress – Wysyła i zachowuje Twoją lokalizację i daje możliwość Twoim kontaktom śledzenia postępów trasy używając Google Maps
wiadomość wysyłana jest co 10 minut przez okres 24 godzin lub do momentu aż SPOT nie zostanie wyłączony. Możliwość zapisu danych o lokalizacji do pliku GPX, CSV, KML
# Wykorzystuje satelitarny system GPS by określić lokalizację użytkownika oraz satelitarną sieć SPOT do transmisji informacji o położeniu użytkownika
# Sieć satelitarna SPOT to komercyjna sieć satelitarna ze sprawdzonym wskaźnikiem niezawodności na poziomie 99.4%

Nota:
Każdy Lokalizator SPOT musi być zarejestrowany. Koszt aktywacji to 99euro rocznie (WYMAGANE) do kupienia na stronie producenta po zarejestrowaniu lub w naszym sklepie w opcjach tego produktu. Opcją dodatkowo płatną jest możliwość śledzenia pozycji oraz przebytej trasy przez Internet, dodatkowy koszt 39euro (nie wymagane) na rok do kupienia również w naszym sklepie w opcjach produktu lub na stronie producenta po zarejestrowaniu!

Mapa zasięgu urządzenia
Specyfikacja techniczna:
# Wymiary : 111 mm x 69 mm x 44 mm
# Waga : 209 gramy
# Opcjonalne funkcje to między innymi usługa automatycznego śledzenia (automatic tracking service = SPOTcasting) i gwarantowany serwis ratowniczy dla wybranych krajów
# Obszar pokrycia: SPOT działa na całym świecie , łącznie z całą Ameryką Północną, Europą i Australią, częściami Afryki Południowej oraz Północno-wschodniej Azji, jak i setkami lub tysiącami mil poza tymi obszarami.
# Długość działania baterii: w zestawie znajdują się 2 baterie litowe AA; przy normalnym użytkowaniu pełne naładowane baterie powinny działać około 1 roku; SPOTcasting tracking mode: około 14 dni; moduł 9-1-1: do 7 kolejnych dni; SPOTcheck OK/√: ok 1900 wiadomości.
# Temperatury użytkowania: -40°C do +80°C
# Wysokości użytkowania: -91 m do +6,492 m
# Utrzymuje się na powierzchni wody ( nie tonie)
# Wodoodporny do głębokości 1m do 30minut
# Wskazana wilgotność: MIL-STD-810E Mehoda 507.3, 95% to 100% zawartości wody; Wskaźnik Słonej Mgły Na MIL_STD 810E Metoda 509.3, 5% NaCl, 95% czystej wody;
# Wibracje: Na SAE J1455; Random, 20 Hz to 2000 Hz, 0.04g2/Hz
# Od ość na upadki: wytrzymuje dwukrotne upuszczenie na wszystkie sześć ścianek z wysokości 1 metra na twardą powierzchnię.
# Zgodny z ROHS i WEEE.
# Certyfikowany zgodnie z emisjami FCC i CE, regulacjami odpornościowymi i bezpieczeństwa.
# Zgodność w części FCC z 25 regulacjami, Kanadyjskim typem pozwolenia, 22 Publikacją CISPR (1985 Wydanie 1), Dyrektywą RTTE (1999/EC), standardem bezpieczeństwa IEC 60950, oraz europejską Dyrektywą EMC 89/336/EEC.

Więcej na temat tego urządzenia: ( kliknij TUTAJ aby zobaczyć test urządzenia)

Wysyłka i polityka prywatności:

DHL

Przesyłka kurierem DHL:
 • przy przedpłacie: 17,50zł
 • za pobraniem: 25,50zł
Co zyskujesz wybierając przesyłke DHL?
 • gwarancje dostarczenia przesyłki na następny dzień roboczy
 • ubezpieczenie przesyłki na pełną kwotę
 • możliwość sprawdzenia zawartości przy kurierze
Poczta Polska

Przesyłka paczką priorytetową:
 • za pobraniem: 10zł
 • przy przedpłacie: 6zł
Uwaga!

Prosimy o poprawne podanie danych umożliwiających wystawienie faktury VAT! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.Nr.24, poz. 83) w art. 74 ust. 1 określa, że programy komputerowe podlegają ochronie. Za nielegalne powielanie lub użytkowanie oprogramowania grożą poważne sankcje łącznie z karą pozbawienia wolności. W wypadku wykrycia nielegalnego oprogramowania podczas prowadzonych regularnie przez organa ścigania i kontroli, grozi natychmiastowa konfiskata sprzętu komputerowego i posiadanych zasobów informatycznych co w wielu wypadkach paraliżuje normalne funkcjonowanie firmy. Faktura VAT stanowi jedyny, najważnieszy i niepodważalny dowód na posiadanie legalnego oprogramowania!

Powrót do: Strona główna